0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۳
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۰۰
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Boca Juniors
۱
۲
Union Santa Fe
Finished
۰۵:۰۰
Banfield
۱
۱
Barracas Central
Finished
۰۲:۳۰
Rosario Central
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۱
۱
Incheon United FC
Finished
۱۵:۳۰
Suwon City
۳
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۱
۱
Daegu FC
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J2 League
V-Varen Nagasaki
۰
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۱:۳۰
Mito HollyHock
۱
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
  Europe UEFA Champions League Qualification
Inter Club d'Escaldes
۰
۱
Vikingur Reykjavik
Finished
۰۰:۰۰
  Peru Primera Division
Utc de Cajamarca
۱
۲
Carlos A. Mannucci
Finished
۰۱:۰۰
FBC Melgar Arequipa
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie B
CR Vasco da Gama RJ
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۰
Vila Nova GO
inprogress
۱۸:۳۰
Londrina EC
۳
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۲:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Quilmes Atletico Club
۰
۰
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۰
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۴:۳۰
  China Super League
Cangzhou Mighty Lions FC
۱
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۳:۰۰
Tianjin Teda
۱
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۶:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۰۰
Wuhan Yangtze River
۱
۲
Shanghai SIPG
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۱
۰
Seoul E-Land FC
Finished
۱۵:۳۰
Chungnam Asan
۳
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۱
۰
Orlando City SC
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Championship
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Las Vegas Lights
۳
۲
Phoenix Rising
Finished
۰۷:۰۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۴
۱
Thor Akureyri
Finished
۰۱:۰۰
IF Vestri
۰
۱
UMF Grindavik
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۰
Celaya
Finished
۰۶:۳۵
  Japan J3 League
Ehime FC
۱
۰
Kagoshima United
Finished
۱۴:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Gainare Tottori
۲
۲
SC Sagamihara
Finished
۱۴:۰۰
Yokohama S.C.C
۰
۳
Fujieda MYFC
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Norway (W)
-
-
New Zealand (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Charlestown Azzurri
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Cheongju City FC
۰
۰
Siheung Citizen
Finished
۱۴:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۲
Paju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Dangjin Citizen FC
۰
۳
Ulsan Citizen
Finished
۱۱:۳۰
  Jordan Jordan League
AL Sareeh
-
-
Al Salt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide City
۰
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۲:۰۰
Sturt Lions
۲
۲
Adelaide Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Croydon Kings
۲
۳
Adelaide United U21
Finished
۱۴:۴۵
Cumberland United
۰
۳
White City Woodville
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
South Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۰
۴
Rubio nu
Finished
۰۱:۳۰
Sportivo Luqueno
۱
۲
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۳:۴۵
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Guarani de Trinidad
inprogress
۱۸:۳۰
2 de Mayo
۰
۰
Pastoreo FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Tigers
۰
۱
Silver Strikers
inprogress
۱۷:۰۰
Moyale Barracks
۱
۲
Red Lions
Finished
۱۷:۰۰
Blue Eagles
۱
۱
Ekwendeni Hammers
inprogress
۱۷:۰۰
MAFCO
۱
۰
Mighty Wanderers
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Haugesund
۱
۲
Viking Stavanger
inprogress
۱۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Midtjylland
۳
۲
OB Odense
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen
۴
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۶:۳۰
SKN St. Polten
۱
۱
FK Austria Wien
inprogress
۱۸:۳۰
Gornik Leczna
۳
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۴:۳۰
Brondby I.F.
۱
۱
Hvidovre IF
Finished
۱۶:۳۰
Brechin City
۱
۰
Arbroath
inprogress
۱۷:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۳
NK Osijek
inprogress
۱۷:۳۰
FC Basel
۰
۰
SpVgg Greuther Furth
inprogress
۱۸:۳۰
PFK Botev Vratsa
۲
۱
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۲:۳۰
Fortuna Koln
۰
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
Sparta Prague B
۰
۳
MKF Chrudim
Finished
۱۶:۳۰
RSC Anderlecht
-
-
K. Sint-Truidense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
VSG Altglienicke
۱
۱
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Podbrezova
۴
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovacko
۲
۰
FK AS Trencin
Finished
۱۳:۳۰
Paksi FC
۳
۲
BFC Siofok
Finished
۱۳:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۴:۳۰
KV Kortrijk
۳
۰
KV Mechelen
inprogress
۱۸:۰۰
FC Sion Sitten
۰
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۰
FC Luzern
inprogress
۱۸:۳۰
LASK Linz
-
-
MKS Cracovia Krakow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KS Ruch Chorzow
۳
۰
OKS Odra Opole
Finished
۱۳:۳۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۰
Warta Poznan
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۲
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۳:۳۰
FK Pribram
۱
۵
FC Hradec Kralove
Finished
۱۴:۳۰
Slask Wroclaw II
۱
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Widzew Lodz
۱
۱
GKS 71 Tychy
Finished
۱۴:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۴
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
FC Thun
۱
۰
FC St. Gallen
inprogress
۱۸:۰۰
Bala Town
۰
۰
Cliftonville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Spartans
۰
۱
East Fife
inprogress
۱۸:۳۰
FC Mauerwerk
۰
۰
WSG Hertha Wels
inprogress
۱۸:۳۰
FK Humenne
۱
۱
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
Arka Gdynia
۱
۳
Olimpia Elblag
Finished
۱۳:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۰
Radunia Stezyca
Finished
۱۴:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۰
FC St. Pauli
Finished
۱۶:۰۰
Worksop Town FC
۰
۱
Barnsley FC
inprogress
۱۸:۳۰
SC Preussen Munster
-
-
KFC Uerdingen 05
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC Wil 1900
Finished
۱۳:۰۰
MFK Kosice
۲
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۳:۰۰
AC Sparta Praha
۲
۱
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
Trinec
۰
۳
FC Dukla Banská Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina
۳
۰
MFK Karvina
Finished
۱۳:۳۰
SK Lisen
۰
۲
MFK Skalica
Finished
۱۳:۳۰
TS Wisla Krakow
۲
۰
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
GKS Dospel Katowice
۱
۰
Gornik Polkowice
Finished
۱۴:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۲
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
VfR Garching
۲
۳
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۱
۱
Kickers Offenbach
inprogress
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۰
۰
1. FC Saarbrucken
inprogress
۱۸:۳۰
Voitsberg
-
-
SK Sturm Graz
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pardubice
-
-
FC Vysocina Jihlava
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AS Monaco
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۳۰
LKS Lodz
۰
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Chindia Targoviste
۰
۰
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk
۶
۳
Wisla Plock
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۰
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۴:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۲
FC Dinamo Auto
Finished
۱۵:۰۰
Hannover 96
۵
۲
FSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Needham Market
۰
۷
Ipswich Town FC
Finished
۱۶:۳۰
AC Sparta Praha
-
-
MKF Chrudim
Finished
۱۶:۳۰
AGF Aarhus
۲
۲
AaB Aalborg
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۲
۱
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۰
۱
FC Schalke 04
Finished
۱۶:۳۰
FC Liefering
۰
۰
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۱۶:۳۰
BSG Wismut Gera
۰
۸
FSV Zwickau
inprogress
۱۷:۳۰
FT Braunschweig
۰
۵
TSV Eintracht Braunschweig
inprogress
۱۷:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۰
TSV Abtswind
inprogress
۱۸:۳۰
FK Spartak Moscow
۰
۰
Alania Vladikavkaz
inprogress
۱۸:۳۰
VfR Krefeld-Fischeln
۰
۰
SV Straelen
inprogress
۱۸:۳۰
FK Vozdovac
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
-
-
SK Rapid Wien
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۰
۰
Tatran Liptovsky Mikulas
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
TJ Sokol Lanzhot
-
-
FC Zlin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Kazakhstan Premier League
FK Akzhayik Uralsk
۰
۰
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۷:۳۰
FK Aksu
-
-
FC Shakhter Karagandy
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۱
۱
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۸:۳۰
Taroona (W)
۰
۸
Clarence Zebras (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Tanzania Premier League
Mbeya City
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۷:۰۰
Coastal Union
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۵:۳۰
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۵:۳۰
Biashara United FC
۱
۰
KMC FC
inprogress
۱۷:۳۰
Mbeya Kwanza FC
۰
۱
Ruvu Shooting
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۴۵
Port Melbourne U21
۰
۱
Oakleigh Cannons U21
Finished
۱۴:۰۰
Melbourne Knights U21
۱
۱
St. Albans Saints U21
Finished
۰۹:۳۰
Altona Magic U21
۱
۳
Heidelberg United U21
Finished
۱۰:۳۰
South Melbourne U21
۷
۱
Green Gully U21
Finished
۰۷:۴۵
Dandenong City SC U21
۳
۲
Dandenong Thunder U21
Finished
۰۹:۰۰
Avondale FC U21
۱
۰
Eastern Lions SC U21
Finished
۰۶:۵۰
  Australia NPL Capital Territory
O'Connor Knights
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۹:۳۰
Cooma Tigers
۱
۳
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۹:۳۰
Belconnen United
۲
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۹:۳۰
  United States NPSL
Alexandria Reds
۲
۳
Virginia Beach United
Finished
۰۳:۳۰
SC Brave Lions
۱
۲
Crossfire Redmond
Finished
۰۵:۳۰
Cleveland SC
۱
۲
Pittsburgh Hotspurs
Finished
۰۳:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۷:۳۰
Manukau United
۶
۰
North Shore United
Finished
۰۷:۳۰
  Japan J4 League
Honda Lock
۰
۱
Tiamo Hirakata
Finished
۰۸:۳۰
Yokogawa Musashino
۰
۳
Honda F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Reinmeer Aomori
۰
۰
Kochi United SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide University
۰
۱
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۰
Adelaide Victory
Finished
۱۰:۰۰
Fulham United FC
۴
۰
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Port Adelaide Pirates
۱
۵
West Adelaide
Finished
۱۰:۰۰
Modbury Jets
۵
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۰
۵
Perth
Finished
۱۱:۳۰
Floreat Athena
۴
۰
Perth Glory Youth
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۱
۴
Sorrento SC
Finished
۱۱:۳۰
Stirling Lions
۰
۰
Balcatta
Finished
۱۳:۳۰
Bayswater City
۱
۱
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۱
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۱:۳۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۵:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۲
۰
Long An
Finished
۱۴:۳۰
BHTS Quang Nam
۱
۲
XSKT Can Tho
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Ceara U20
۳
۲
Sao Paulo FC U20
inprogress
۱۷:۳۰
Palmeiras U20
۱
۰
Fortaleza EC U20
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Youth Western Australia
Bayswater City U20
۳
۳
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۰
Balcatta U20
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United U20
۳
۳
Perth RedStar U20
Finished
۰۹:۳۰
Armadale U20
۲
۷
Perth U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۲
۶
Sorrento U20
Finished
۰۹:۳۰
  Uruguay Primera Division
Centro Atletico Fenix
۰
۰
Deportivo Maldonado
inprogress
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۱
۲
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Fana IL Nesttun
۱
۲
Lysekloster
inprogress
۱۷:۳۰
IL Brodd
۱
۰
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۱
۰
Akra IL
inprogress
۱۷:۳۰
Bremnes
۲
۰
Vidar
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Aalesund 2
۴
۰
Elverum
inprogress
۱۷:۳۰
Raufoss 2
۰
۰
Spjelkavik
Finished
۱۵:۳۰
Floro SK
۲
۰
Lillehammer
Finished
۱۶:۳۰
FK Toten
۰
۱
Brumunddal
inprogress
۱۸:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
FK Taraz Karatau 2
۲
۱
FK Shakhtar Bulat
Finished
۱۶:۳۰
Kairat Academy 2
۲
۱
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
FK Kyran
۶
۱
FC Astana Reserves
Finished
۱۴:۳۰
FC Okzhetpes
۵
۰
FK Igilik
Finished
۱۵:۳۰
FK Baykonur Kyzylorda
۰
۰
Akademiya Ontyustik
inprogress
۱۸:۰۰
FK Ekibastuz
۳
۳
Yassy Turkistan
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL League Two
Real Central New Jersey
۳
۲
FC Lehigh Valley United
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Eagles
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
Ocean City Noreasters
۱
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۳۰
North Carolina Fusion U23
۳
۰
Charlotte Independence II
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Western Australia State League 1
Western Knights SC
۲
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
Rockingham City
۲
۰
UWA Nedlands
Finished
۱۱:۳۰
Fremantle City FC
۰
۲
Mandurah City
Finished
۱۱:۳۰
Quinns FC
۰
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۰
Forrestfield United
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Moreton Bay Utd U23
۲
۰
Gold Coast United U23
inprogress
۱۰:۴۵
Southside Eagles U23
۱
۱
Caboolture FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Western Pride FC U23
۳
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane City U23
۱
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۴۵
Peninsula Power U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۷:۰۰
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Roar U23
Finished
۱۰:۴۵
  Australia NPL Queensland
Peninsula Power
۳
۲
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane City
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۲:۰۰
Logan Lightning
۰
۰
Brisbane Roar NPL
Finished
۱۳:۰۰
Moreton Bay United
۶
۰
Gold Coast United
Finished
۱۳:۰۰
  United States WPSL
Indios Denver (W)
۱
۳
Colorado Pride (W)
Finished
۰۵:۳۰
SA Corinthians FC (W)
۰
۰
Lonestar SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Chicago KICS (W)
۲
۱
Midwest Select SA Muskrats (W)
Finished
۰۴:۳۰
Utah Surf SC (W)
۱
۳
La Roca FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Ramon FC (W)
۳
۱
Academica SC (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Beachside FC
۰
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۳
۲
South Hobart Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Ulverstone
۳
۳
Somerset
Finished
۱۰:۴۵
Taroona
۳
۰
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Launceston United
۶
۰
Riverside Olympic Reserves
Finished
۱۰:۳۰
Hobart United
۶
۱
Olympia FC Warriors Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Northern Rangers FC
۴
۰
Burnie United
Finished
۰۹:۰۰
New Town Eagles
۳
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria
Altona Magic
۰
۱
Heidelberg United
Finished
۱۲:۳۰
Dandenong City
۱
۳
Dandenong Thunder SC
Finished
۱۱:۱۵
Avondale FC
۵
۱
Eastern Lions
Finished
۰۹:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۱
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Frigg
۰
۰
Eidsvold TF
inprogress
۱۸:۳۰
Gjovik-Lyn
۰
۰
Baerum SK Sandvika
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus Premier League
FK Slutsk
۰
۰
FC Vitebsk
inprogress
۱۸:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۱
۱
FC Gomel
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Reserve League
Newells Old Boys Reserves
۰
۰
Estudiantes La Plata Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Tigre Reserves
۲
۱
San Lorenzo Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۲
Bossekop UL
Finished
۱۶:۳۰
Mjølner
۰
۰
Skjervoy
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Port Adelaide Pirates Reserves
۲
۴
West Adelaide Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Modbury Jets Reserves
۱
۲
Adelaide Raiders Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide Hills Hawks SC Reserves
۱
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Adelaide University SC Reserves
۲
۲
Eastern United Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۵
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Singapore Premier League
Young Lions
۰
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston City
۱
۲
Devonport City
Finished
۱۱:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Clarence Zebras
Finished
۰۹:۰۰
Olympia FC Warriors
۴
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۷:۱۵
Cooma Tigers U23
۳
۱
West Canberra Wanderers FC U23
Finished
۰۷:۱۵
Belconnen United U23
۳
۰
Canberra Olympic U23
Finished
۰۷:۰۰
  Australia FNT Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۲
۱
Darwin Hearts
Finished
۱۱:۰۰
Casuarina FC
۲
۳
Mindil Aces
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۰
۱
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۱:۳۰
Daegu FC Reserves
۱
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۲:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۰
۵
Chuncheon FC
Finished
۱۴:۳۰
Chungju Citizen
۳
۰
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Gangwon FC Reserves
۲
۰
Seoul United
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Sydney FC U21
Finished
۱۲:۰۰
Marconi Stallions
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Yadah FC
۰
۰
Dynamos FC
inprogress
۱۷:۳۰
Bulawayo City FC
۰
۲
Ngezi Platinum
inprogress
۱۷:۳۰
Cranborne Bullets FC
۱
۲
Chicken Inn FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Brazil Serie A
Internacional RS
۳
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Sunshine Coast Fire
۱
۴
Magpies Crusaders United
Finished
۱۲:۳۰
Southside Eagles
۲
۱
Caboolture
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۰
Siauliai FA
inprogress
۱۸:۳۰
  Malaysia Super League
Melaka United
۲
۲
Sarawak
inprogress
۱۷:۳۰
Negeri Sembilan
۳
۰
Pahang
Finished
۱۶:۴۵
  Norway 3. Division avd. 5
Steinkjer
۲
۱
Kolstad
Finished
۱۶:۳۰
Orkla
۱
۰
Melhus IL
inprogress
۱۸:۳۰
Rana FK
۲
۳
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Victoria 3
Geelong SC
۰
۱
Nunawading City
Finished
۱۲:۳۰
Melbourne Victory U21
۲
۱
Springvale White Eagles
Finished
۰۹:۳۰
North Sunshine Eagles
۲
۲
Whittlesea Ranges
Finished
۰۹:۳۰
Ballarat City
۰
۴
Melbourne City NPL
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria 2
Manningham United Blues
۲
۱
Werribee City
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City
۱
۱
Pascoe Vale SC
Finished
۰۹:۳۰
Langwarrin SC
۱
۱
Bulleen Lions
Finished
۰۹:۳۰
Goulburn Valley Suns
۱
۵
North Geelong Warriors
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL Women
Calgary Foothills FC (W)
۳
۲
Santa Clarita Blue Heat (W)
Finished
۰۵:۳۰
Minnesota Aurora FC (W)
۳
۱
Chicago Dutch Lions (W)
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Rochester New York FC
۰
۰
Columbus Crew II
Finished
۰۳:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۲
۳
San Jose Earthquakes II
Finished
۰۶:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
Deportivo Maipu U20
۰
۳
Estudiantes Rio Cuarto U20
Finished
۱۶:۳۰
Racing Club U20
۰
۳
River Plate U20
Finished
۱۶:۳۰
Union Santa Fe U20
۱
۱
CA Tigre U20
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Rafaela U20
۵
۳
CSD Flandria U20
Finished
۱۶:۳۰
Defensa y Justicia U20
۰
۰
Rosario Central U20
Finished
۱۶:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico U20
۰
۰
Villa Dalmine U20
inprogress
۱۷:۳۰
Velez Sarsfield U20
۳
۱
CA Independiente U20
Finished
۱۶:۳۰
Boca Juniors U20
۴
۰
Colon U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Platense U20
۱
۱
Arsenal de Sarandi U20
Finished
۱۶:۳۰
Estudiantes LP U20
۲
۰
CA Talleres de Cordoba U20
Finished
۱۶:۳۰
Newell's U20
۴
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۶:۳۰
San Lorenzo U20
۱
۱
Lanus U20
Finished
۱۶:۳۰
Fenix U20
۱
۰
Quilmes U20
inprogress
۱۷:۳۰
Banfield U20
۱
۰
Argentinos Jrs U20
Finished
۱۶:۳۰
CA San Telmo U20
۲
۱
Sacachispas U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 4. Deild
Lettir
۳
۵
Berserkir
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۲
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۱۵
Wollongong Wolves FC U20
۴
۲
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Hills United FC U20
Finished
۱۱:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۴:۰۰
  China League One
Qingdao Youth Island
۰
۰
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Beaumaris
۱
۲
South Springvale
Finished
۱۳:۳۰
Fitzroy City
۳
۰
Mazenod Victory
Finished
۱۲:۴۵
  Australia Queensland Premier League 3
Toowong
۰
۱
Acacia Ridge
Finished
۱۳:۳۰
Palm Beach Sharks
۲
۱
Kingscliff District FC
Finished
۱۲:۳۰
The Lakes
۶
۳
Western Spirit
Finished
۱۲:۳۰
Tallebudgera Valley FC
۰
۲
Southport Warriors
Finished
۱۲:۳۰
Bayside United
۴
۱
Univ. Queensland
Finished
۱۲:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۴
۰
Runaway Bay Green
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Strommen IF
۴
۲
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Oern-Horten
۳
۰
FK Arendal
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia New South Wales League One
Northern Tigers
۱
۱
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۳:۳۰
Mounties Wanderers
۰
۵
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۲
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۱
NWS Spirit
Finished
۱۳:۳۰
St George City FA
۴
۱
St. George Saints
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia Premier League
Kuching FA
۱
۰
PDRM
Interrupted
۱۶:۴۵
UITM FC
۳
۰
Terengganu II
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Uraedd FK
۳
۲
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Mandalskameratene
۰
۱
Follo Fotball Ski
inprogress
۱۷:۳۰
Pors Grenland
۱
۲
Express
Finished
۱۶:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Yishun Sentek Mariners FC
۱
۱
Singapore Khalsa Association
Finished
۱۵:۳۰
Katong FC
۱
۲
Project Vaults Oxley SC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Virginia United
۱
۳
Albany Creek
Finished
۱۳:۴۵
Grange Thistle SC
۲
۰
Magic United TFA
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۰
۳
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۴۵
  Australia Queensland Premier League Women
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power (W)
۲
۲
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
Brisbane City (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۰
Boeung Ket FC
Finished
۱۳:۱۵
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۱
۳
Bulleen Lions U21
Finished
۰۷:۰۰
Goulburn Valley Suns U21
۳
۱
North Geelong U21
Finished
۰۸:۳۰
Manningham United Blues U21
۲
۲
Werribee City U21
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick City SC U21
۱
۲
Pascoe Vale U21
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles Reserves
۳
۱
Broadmeadow Magic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۳
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۶:۳۰
  Chile Copa Chile
CSD San Antonio Unido
۱
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
  Australia South Australia Cup Women
Adelaide University Reserves (W)
۰
۶
West Torrens Birkalla SC (W)
Finished
۰۷:۰۰
Metro United (W)
۱
۴
Adelaide City (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Ecuador Copa Ecuador
CA Samborondon
۰
۲
Independiente Del Valle
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Aampetra
۰
۰
Universidad Catolica Quito
Cancelled
۰۴:۳۰
  Malaysia Liga M3
Kijang Rangers FC
۲
۰
Real Chukai
Finished
۱۳:۱۵
Manjung City
۳
۰
Tun Razak FC
inprogress
۱۷:۱۵
Respect FC
۰
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۳:۱۵
Tok Janggut Warriors
۰
۲
Harini KS FC
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۱
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۷
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۳:۳۰
Virginia United SC (W)
۱
۱
The Gap NPL (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۲
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
۱
۴
Kozakken Boys
inprogress
۱۷:۰۰
  Kazakhstan 2nd League
FK Atyrau Reserves
۱
۲
Akademiya Ontustyk Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
FC Ordabasy Shymkent Reserves
۳
۰
FC Aktobe City
Finished
۱۶:۳۰
Tobol Kostanay Reserves
۴
۲
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Aktobe Reserves
۴
۰
FC Arys
inprogress
۱۷:۳۰
  Iceland 2. Deild
Magni
۰
۰
Reynir Sandgerdi
inprogress
۱۷:۳۰
Throttur Reykjavik
-
-
KF Fjardabyggd Eskifjordur
بازی شروع نشده است
۱۹:۱۵
  Norway 3. Division avd. 1
Kjelsas II
۰
۰
FK Fyllingsdalen
inprogress
۱۸:۳۰
IL Sandviken
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۴:۳۰
Ready
۱
۳
Oppsal
Finished
۱۶:۳۰
Froya
۵
۰
Grei
Finished
۱۵:۰۰
  Georgia National League 2
FC Rustavi
۰
۰
FC WIT Georgia Tblisi
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bayside Utd (W)
۰
۴
Alamein FC (W)
Finished
۱۰:۰۰
Calder Utd SC (W)
۳
۰
South Melbourne (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Indonesia President's Cup
Persija Jakarta
۱
۱
Pusamania Borneo FC
inprogress
۱۸:۰۰
Barito Putra
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Betis FC U20
۰
۲
Coimbra EC U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۲
Metro Stars Reserves
Finished
۰۹:۴۵
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۳
۳
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
XV Piracicaba U20
۰
۳
Capivariano FC U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Nigeria Premier League
Niger Tornadoes
-
-
Kwara United
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Akwa United
-
-
Plateau United
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 1
ASC Tidjikja
۱
۱
ASC Garde Nationale
Finished
۰۰:۱۵
  Lithuania II Lyga
Ateitis Vilnius
۰
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Rinpung
۲
۲
Friends United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Fayzkand
۰
۰
Ravshan Kulob
inprogress
۱۷:۰۰
  Iceland 3. Deild
Sindri
۰
۰
Augnablik Kopavogur
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland IV Liga
Chemik Bydgoszcz
۰
۰
KS Unia Solec Kujawski
inprogress
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید